MÖBLER / Bord / Bord 6823347
nr 682 3347
Bord
sent 1800-tal, bemålat, diameter: 62, höjd: 74
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 februari 2011
kl 18:57:41
400 kr
500 kr
800 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr